אודות פנופארם

פנופארם הינה רשת בתי מרקחת הפועלת משנת 2010. הרשת הוקמה ע"י רוקחים בעלי ניסיון עשיר בתחום הפארמה, אשר שמו לעצמם למטרה להטמיע בישראל את הרעיון של שילוב רכישת תרופות ומוצרי בריאות כחלק מסל הקניות המשפחתי. אנו מזמינים אתכם להתחדש, להתרגש, לגלות עולמות ולהפתיע אפילו את עצמכם.

לרשימת סניפי הרשת

פנופארם מספקת לכם רגע של תענוג בכל מפגש עם המותגים שלנו. החל מפלסטרים לילד שנפגע חלילה ועד למוצרי הטיפוח האיכותיים ביותר, בלי לפסוח על מגוון הויטמנים ותוספי הבריאות שלנו  לכל המוצרים והחברות איתם אנו עובדים דבר אחד במשותף – הם כולם ידאגו לכם להיות הכי בריאים שיש!

לנוחיתכם אנו מכבדים מרשמים של קופות החולים

*סניף הוד השרון בלבד

קנאביס רפואי

בית מרקחת פנופארם הוכשר בהנחיות משרד הבריאות תחת פיקוח ועמידה בתקנים למכור קאנביס רפואי. צוות הרוקחים שלנו בעל ניסיון רב ויעניק לכם שירות מקצועי ואישי, בסביבה נייטרלית ואינטימית על מנת לתת לכם את המקום הנוח ביותר להתייעץ ולשאול כל שאלה הקשורה למינון הסבר או הדרכה לסוג הקאנביס המתאים לכם. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי ותגובות בין תרופתיות. בית מרקחת מכבד מרשמי קנאביס רפואי .בנוסף ניתן להשיג גם מבחר מקצועי של ציוד משלים לקאנביס עם הדרכה מתאימה לשימוש נוח ויעיל.

להזמנת קנאביס רפואי למלאי עדכני

שירות אישי

אנו בפנופארם דוגלים בשירות אישי לכל לקוח ולקוח. בכניסתכם לסניפי הרשת שלנו, תוכלו להתעניין במוצרים ללא צורך לקרוא לעזרתנו – אנו מיד נבחין בכם וניגש לתת את השירות הטוב ביותר, והכי חשוב – באופן אישי. בנוסף, יועצות היופי שלנו יחכו לכם בעמדה ייעודית בה תוכלו להתנסות במגוון תכשירי האיפור והטיפוח של החברות המובילות ולבחור את המוצר המתאים לכם. סניפי הרשת הוקמו על פי מודל אירופאי, המציב את הלקוח במרכז העשייה. דבר זה בא לידי ביטוי בעיצוב מודרני וידידותי של הסניפים המאפשר נגישות עם עגלת הקניות לכל מחלקות בית המרקחת, שמירה על פרטיות, אווירה נעימה ונקיה . הסניפים: הוד השרון, חולון וראשל"צ מספקים חניה נגישה ונוחה במתחמי חצי חינם בסמוך לבית המרקחת.

לרשימת הסניפים

מקצועיות

לעיתים תרופה מסוימת, שילוב תרופות ואף שילוב של תרופה עם תוספי מזון עלול לגרום ליותר נזק מאשר תועלת. לכן רשת פנופארם מעסיקה הרשת רוקחים מקצועיים בעלי ותק מקצועי וידע רב כשלרשותם עומדים מאגרי המידע המעודכנים ביותר. רוקחי הרשת עובדים בצמוד ליועצי טבע, הומאופתיה ודרמו-קוסמטיקה. כל זאת במטרה להעניק לכם את הטיפול המשלים הנכון והמתאים ביותר. בשורה התחתונה – אנו ניתן לכם את המוצר המתאים רק לאחר שווידאנו שהוא באמת דרוש לכם ואינו מתנגש עם תכשירים אחרים שאתם נוטלים. אנו בפנופארם יודעים שהזמן שלכם יקר וחשוב ולכן נעשה כל מאמץ על מנת להעניק לכם את השירות המהיר ביותר, ללא פשרה על איכות ומקצועיות. לצורך כך, אנו מפעלים שירות בו ניתן להשאיר את המרשמים לפני ביצוע הקניות ולאסוף את התרופות המוכנות מיד בסיומן. אנו יודעים שאתם עסוקים ולכן החלטנו לפתוח את הסניפים 15 שעות ביממה, על מנת שתוכלו להגיע בזמן הנוח לכם.